خبر

جشن پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت پاکسان برگزار شد

جشن پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت پاکسان در هفتمین روز دی ماه سال جاری برگزار شد.

جشن پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس پاکسان با حضور دکتر سدیدی مدیرعامل گروه توسعه ملی، دکتر خدامرادی سرپرست شرکت توسعه صنایع بهشهر، جمعی از مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره سایر شرکت های توسعه صنایع بهشهر،جناب مهندس داراب وکیلی مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده، مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان، معاونین، مدیران و اعضای هیئت مدیره این مجموعه در هفتم دی ماه سال جاری در شرکت پاکسان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن خیر مقدم به میهمانان ویژه این مراسم و هیئت همراه، ضمن تبریک پنجاه و هفتمین سالروز تاسیس شرکت پاکسان گفت: وظیفه خودم میدانم که این روز بزرگ را که یادآور 57سال تلاش بی دریغ پرسنل این مجموعه است را تبریک بگویم چرا که تداوم کار، تولید و حیات پاکسان مدیون تلاش تمام کسانی است که برای اعتلای این مجموعه زحمت کشیدند و اگر این تلاش‌ها نبود بی شک نمی توانستند پاکسان را برای ما به ارث بگذارند.

مدیرعامل شرکت پاکسان به پایان سال مالی این شرکت اشاره کرد و افزود: تولید کار ساده ای نیست و همه میدانند که در این برهه از زمان که با چالش‌های جدی که در تولید با آن روبه رو هستیم اگر تلاش های شما پرسنل زحمت کش و حمایت های دکتر سدیدی مدیرعامل گروه توسعه ملی نبود نمی توانستیم با افتخار این سال را سپری کنیم و از پس مشکلاتی که تحریم ها برای ما رقم زده اند بر بیاییم.

مهندس ساکی ضمن قدردانی از مدیران و پرسنل زحمتکش بخش‌های مختلف شرکت پاکسان گفت: با اتفاقاتی که در سه ماهه نخست سال جاری رقم خورد سبب شد نتوانیم  عملکرد مطلوبی داشته باشیم و سه ماهه نخست سال را از دست دادیم و در شش ماه گذشته عملکرد شرکت پاکسان و مجموعه باعث این موفقیت شد و توانستیم بر بسیاری از مشکلات ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه غلبه کنیم و به رونق در تولید برسیم و منویات مقام معظم رهبری در تولید را در عمل اجرایی نماییم.

وی ابتکار و خلاقیت مدیران بخش های مختلف این مجموعه را ستود و به جایگزین کردن مواد اولیه وارداتی با مواد اولیه تولیدی این مجموعه یادآورشد: برای کاهش وابستگی به مواد اولیه وارداتی موفق شدیم برخی از مواد نیاز را با تکیه به توان فنی و دانش بومی تولید کنیم و بدون آنکه به کیفیت محصول نهایی صدمه ای وارد شود در تولید از آن بهره ببریم که تداوم این امر می تواند مانع خروج ارز از کشور شده و موجبات رونق اقتصادی را فراهم سازد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از مدیران شرکت توسعه صنایع بهشهر، از مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت به پخش نیز به دلیل همکاری در فروش محصولات شرکت پاکسان تقدیر و تشکر نمود.

مدیرعامل شرکت پاکسان در ادامه سخنان خود ضمن تبریک انتصاب شایسته دکتر خدامرادی به سرپرستی شرکت توسعه صنایع بهشهر خاطرنشان کرد: این انتصاب را تبریک می گوییم و آرزو می کنیم که ایشان در این پست خطیر موفق باشند و در این سمت همچون سمت هایی که پیش از این در کشور بر عهده داشتند نیز موفق تر عمل کنند.

مهندس ساکی در ادامه ضمن اشاره به رفتن دکتر صادق الحسینی از شرکت توسعه صنایع بهشهر یادآورشد: ما از آمدنها خوشحال می‌‍شویم و نه رفتن ها اما یقین داریم با کارنامه درخشانی که دکتر خدامرادی دارند در این سمت نیز موفق عمل خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *