خبر

مراسم یادبود مهندس مأوایی مدیرعامل اسبق پاکسان برگزار شد

 مراسم یادبود درگذشت مهندس ارسلان ماوایی مدیرعامل اسبق شرکت پاکسان روز شنبه پانزدهم تیرماه سال جاری در این مجموعه برگزار شد.

 مراسم یادبود مهندس ارسلان مأوایی، مدیرعامل اسبق شرکت پاکسان که در سالهای 1351تا 1358 مدیرعامل این مجموعه بود، در شرکت پاکسان با حضور خانواده، همکاران سابق، دوستان و مهندس داراب وکیلی مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده و مهندس فرهنگ ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان و سایر مدیران این مجموعه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آقای محمد حکیم الهی مدیر روابط عمومی شرکت پاکسان در خصوص اینکه مرگ جزء لاینفک زندگی بشری است سخنانی را بیان کردند و در ادامه به تاثیرات مثبت مرحوم مأوایی در مجموعه پاکسان اشاره کردند.

در ادامه مراسم مهندس داراب وکیلی مدیرعامل شرکت هلدینگ صنعت شوینده ضمن عرض تسلیت به همسر، فرزندان و خانواده مرحوم مغفور ارسلان مأوایی گفت: باید یاد و خاطره چنین افرادی که در رشد و شکوفایی شرکت پاکسان نقش داشتند گرامی داشت و قدر زحمات آنها را دانست چون از پیشگامان این صنعت بزرگ در کشور بوده اند و به حق این مسئله ستودنی است.

وی با اشاره به زحمات مدیرعاملان اسبق این مجموعه یادآورشد: آنچه اکنون به عنوان سرمایه‌ای ماندگار نزد ماست حاصل تلاش و دسترنج کسانی همچون مهندس مأوایی است که در کنار پیشگامان این عرصه برای مثمر بودن این مجموعه زحمات بسیاری را متحمل شدند.

در بخش دیگری از مراسم ترحیم ارسلان مأوایی، مهندس فرهنگ ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن تسلیت فوت ایشان به خانواده آن مرحوم تلاش و از خود گذشتگی ایشان را ستودنی خواند و گفت: بی شک آنچه امروز ما در شرکت پاکسان داریم میراث گرانبها و ارزشمندی است که نتیجه تلاش های مهندس مأوایی در این مجموعه است و امیدواریم ما نیز همچون ایشان بتوانیم این میراث ارزشمند را به نسل بعدی منتقل کنیم و خدمت گذار خوبی برای این مردم باشیم.

در ادامه این مراسم مهندس محمدرضا معشوری از دوستان و همکاران اسبق مرحوم مأوایی در شرکت پاکسان، ضمن قدردانی از مدیر هلدینگ صنعت شوینده و مدیرعامل پاکسان برای برگزاری این مراسم، با بیان خاطراتی از ایشان شخصیت وی را ستودنی خواند و گفت: مرحوم مأوایی با اینکه سالها از دوران خدمتش در پاکسان گذشته بود به دلیل عِرقی که به این مجموعه داشت همواره پیگیر وضعیت رشد این شرکت بود و از موفقیت های این مجموعه خوشحال می شد.

در بخش دیگری از مراسم سایر بستگان و دوستان و همکاران ایشان چند جمله ای در وصف مرحوم سخنرانی کردند.

روح آن مرحوم شاد و یادش گرامی باد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *