خبر

اعطای تندیس ملی مسئولیت‌‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی به شرکت گلتاش

در پنجمین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی، شرکت گلتاش تندیس ملی «هاتف» (همبستگی اقتصادی،توسعه فرهنگی) را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلتاش، پنجمین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی که با رویکرد تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور و با حضور نمایندگان کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مسئولان برگزاری این اجلاس و جمعی از مدیران ارشد شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی کشور، استادان دانشگاه و صاحب نظران حوزه مسئولیت اجتماعی و فرهنگ سازمانی روز سه شنبه ۲۹ شهریور‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا‌و‌سیما برگزار شد.

در این مراسم بهرام خسروی، مدیرعامل شرکت گلتاش تندیس ملی هاتف (همبستگی اقتصادی، توسعه فرهنگی) مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی را دریافت کرد.

گفتنی است، پنجمین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با هدف همبستگی اقتصادی، توسعه فرهنگی و استفاده از دیپلماسی مهارتی در سال تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین به منظور ارتقاء سطح برنامه‌هاى اقتصادى با رویکرد مسئولیت‌پذیرى اجتماعی و در راستاى تحقق اهداف توسعه پایدار و تاکید بر نقش ژئوپلیتیک و راهبردى ایران با هدف هم‌افزایى ملى و افزایش احساس مسئولیت اجتماعى در برابر سلامت جامعه، محیط زیست، انسان‌ها و محیطى که شرکت‌ها و سازمان‌ها در آن فعالیت مى‌کنند برگزار شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *