خبر

رکورد شکنی سود در«شوینده»

شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در سال مالی منتهی به 1400/09/30 موفق شد به ازای هر سهم ۲۸۱۴ ریال سود محقق سازد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 21 درصد افزایش داشته است.

فروش خالص تلفیقی این شرکت در سال مالی مورد گزارش بالغ بر 40,532 میلیارد ریال بوده که نسبت به سال گذشته (25,074 میلیارد ریال) نشانگر رشد 62 درصدی می‌باشد.

ضمنا طبق آمار رسمی سازمان مدیریت صنعتی، این هلدینگ در سال مالی 1399 توانسته رتبۀ دوم فروش را در بین شرکت‌های گروه محصولات شیمیایی از آن خود کند.

شایان ذکر است  «بیدسیم» به عنوان یک هلدینگ تخصصی مواد شوینده دارای سهم 13 درصدی از کل سهم بازار شوینده کشور بوده و در سال مالی مورد گزارش توانسته است با یک مدیریت منسجم و سازماندهی در جهش تولید و صادرات شرکت های تابعه نقش اساسی داشته باشد.

شرکت های پاکسان، گلتاش، ساینا، آلی شیمی قم، مروارید هامون و یاران توسعه صنایع بهشهر از جمله شرکت های تابعه هلدینگ مدیریت صنعت شوینده می باشند.

«شوینده» به مجمع می رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت صنعت شوینده روز 26 اسفند ماه برگزار می شود.

بر این اساس،  شرکت اعلام کرد، از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۸:۰۰ مورخ 1400/12/26 در تهران به آدرس: کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، ورودی پارک از برج مثلث شیشه‌ای، مجتمع تجاری سازی و فن‌بازار حضور بهم رسانند.

گفتنی است، در این جلسه درباره استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1400/09/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره تصمیم گیری می‌شود.

همچنین، آن دسته از سهام‌داران محترم که امکان حضور در مجمع را ندارند، می‌توانند به‌صورت آنلاین از طریق پیوند (لینک) Live.bidcim.com مجمع را ملاحظه فرمایند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *