خبر

مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت پاکسان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت بیدسیم به نقل از روابط عمومی شرکت پاکسان، مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت پاکسان منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۱ با حضور حداکثری سهامداران ساعت ۸ مورخ ۲۹ فروردین سال جاری در محل همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار شد.

با آغاز مجمع عمومی عادی سالیانه پاکسان به ریاست دکتر تقوامنش، عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت ها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر، پس از استماع گزارش عملکرد شرکت طی سال مالی منتهی به ۳۰ آذر۱۴۰۱ که توسط شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاکسان ارائه شد؛ ریاست مجمع با اخذ موافقت اکثریت سهامداران حاضر، گزارش مورد ارائه را به تصویب رساند.

دکتر تقوامنش در ادامه مجمع با تاکید بر پیروی از منویات مقام معظم رهبری در سال “مهار تورم، رشد تولید” گفت: از اعضای هیئت مدیره پاکسان انتظار داریم تا هوش حکمرانی در اقتصاد و تولید را با نبوغ، نوآوری و بهره گیری از نخبگان تلفیق نمایند تا با اقدام مناسب و کار جهادی شرکت پاکسان را به شرایط مطلوب برسانند.

عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت ها و مجامع توسعه صنایع بهشهر در پایان با تاکید بر تامین محصولات شوینده سبد خانوار ملت بزرگ ایران از سوی شرکت های این مجموعه افزود: مدیران مجموعه ها باید توجه داشته باشند که فرصت کوشش و خطا در شرایط فعلی وجود ندارد و باید تلاش همگان بر رشد و توسعه شرکت ها باشد تا با افزایش ظرفیت های تولید و سودآوری، گام مناسبی در راستای اعتلای ایران اسلامی برداشته شود.

مدیرعامل شرکت پاکسان در ارائه گزارش خود به مجمع چشم انداز و برنامه های شرکت برای سال مالی جاری را این‌گونه عنوان نمود:

  • کاهش دوره وصول مطالبات از ۱۲۹ روز به ۷۰ روز بر اسا توافقات صورت گرفته با شرکت بهپخش
  • توسعه و بهینه سازی خرید مواد اولیه با استفاده از اعتبار اسنادی داخلی
  • افزایش حد ریالی تسهیلات بانکی
  • کاهش تولید و حذف محصولات کم بازده از سبد محصولات
  • اصلاح ساختار سازمانی و بهبود فرایندهای کسب و کار
  • بازنگری در بسته بندی محصولات صادراتی به منظور رشد فروش
  • اصلاح قیمت محصولات داخلی به نفع تولید و مصرف کنندگان

در پایان نیز مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت پاکسان به منظور تطابق اساسنامه شرکت با نمونه سازمان بورس و اوراق بهادار نیز برگزار شد و ۱۱ ماده از اساسنامه شرکت تغییر یافت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *