خبر

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید شرکت مروارید هامون

 طی جلسه‌ای در مورخ 18/10/1400مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید شرکت مروارید هامون ، در محل دفتر مرکزی این شرکت با حضور دکترمعین‌زاد سرپرست محترم هلدینگ شرکت توسعه صنایع بهشهر، دکتر نعمت اللهی مدیر عامل محترم هلدینگ شرکت مدیریت صنعت شوینده و اعضای  هیئت مدیره این شرکت و جمعی از مدیران و معاونین هلدینگ شوینده برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دکتر معین‌زاد و دکتر نعمت‌الهی ، اهداف شرکت را تشریح و سپس با معرفی آقای مهندس محمدی راد بعنوان سرپرست جدید شرکت مروارید هامون از زحمات آقای دکتر ناظمی در زمان تصدی سمت تشکر و قدردانی نمودند و ضمن تاکید بر راه اندازی خط تولید و فروش و گرفتن کارت بازرگانی کارخانه این شرکت، ابراز امیدواری کردند که روند رو به رشد این شرکت با حضور مهندس محمدی راد ادامه دار باشد. ریاست  هیئت مدیره شرکت مرواریدهامون نیز ضمن قدردانی از خدمات دکتر فرزاد ناظمی تصریح کردند: خوشبختانه طی ماه های گذشته اقدامات موثری در تولید کارخانه صورت گرفته است که نشان از تلاش و عملکرد شایسته کلیه کارکنان و مدیران این مجموعه دارد.

فرزاد ناظمی نیز ضمن تشکر از همکاری کلیه مدیران و اعضای محترم هیئت مدیره در طول تصدی مسئولیت خود، ابراز امیدواری نمود که با همدلی پرسنل و تلاش و پشتکار کلیه عوامل در آینده نزدیک شاهد رسیدن به ظرفیت اسمی کارخانه  باشیم.

در ادامه مهندس محمدی‌راد سرپرست جدید شرکت مرواریدهامون نیز ضمن تشکر از زحمات دکتر ناظمی تصریح نمود که با استفاده حداکثری از پتانسیل و منابع داخلی و منطقه ای می توان در کمترین زمان ضمن گرفتن کارت بازرگانی این شرکت، به هدف اصلی شرکت که همان رسیدن به ظرفیت اسمی کارخانه است دست یابیم.

آقای دکتر نعمت‌الهی در پایان این جلسه ضمن قدردانی از همکاران و مدیران حاضر، ابراز امیدواری کردند اهداف و برنامه های پیش رو در مجموعه شرکت مرواریدهامون ادامه دهنده اقدامات گذشته باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *