تاریخچه هلدینگ

هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر که از بزرگ‌ترین گروه‌های مدیریتی گروه معظم توسعه صنایع بهشهر محسوب می‌شود، در تاریخ 2 آذر ماه سال 1383 تاسیس و به شماره ثبت 234823 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

موضوع فعالیت این هلدینگ سرمایه‌گذاری در صنعت شوینده به منظور راهبری، نظارت و مدیریت شرکت‌های فعال در این صنعت و مدیریت آن شرکت‌هاست و ترکیب ساختار مالکیت سهام این گروه نشان از اعتبار و سرمایه بالای آن دارد.

7 شرکت بزرگ تولیدی تحت مدیریت این گروه عبارت‌اند از: شرکت پاکسان (سهامی عام)، شرکت گلتاش (سهامی عام)، شرکت ساینا (سهامی عام)، شرکت مروارید هامون (سهامی خاص)، شرکت آلی شیمی قم (سهامی خاص)، شرکت مدیریت یاران توسعه صنایع بهشهر (سهامی خاص)، و شرکت پاکسان ایروان (سهامی خاص). لازم به ذکر است که هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر از خدمات گسترده شرکت پخش «به‌پخش» نیز برخوردار است.

 

 

 

 

 

چشم انداز

  • یکی از 5 شرکت برتر در زمینه محصولات شوینده ، بهداشتی و آرایشی باشیم
  • جزء 100 شرکت برتر ایران باشیم
  • یک شرکت صادراتی باشیم
  • یک شرکت نوآور و خلاق در زمینه محصولات شوینده ، بهداشتی و آرایشی باشیم
  • همکار تراز اول شرکت های بین المللی در صنعت شوینده ، بهداشتی و آرایشی باشیم

ماموریت

ما به عنوان یکی از شرکت های برتر و سرآمد ایرانی ، با تکیه به حفاظت و صیانت از سلامت جامعه در مسیر رشد و اعتلای اقتصادی و کسب و کار ایرانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و به اتکای نوآوری ، تغییر و بهبود مستمر و فرهنگ کارآفرینی خود در تلاش هستیم تا نقش موثر و سازنده ی خود را در اقتصاد ملی به نحو موثری انجام داده و در تراز شرکت های بین المللی از نام محصولات ایرانی صیانت نماییم .

ایجاد هم افزایی و مدیریت راهبردی بهینه و موثر صنعت شوینده کشور ، بین شرکت های عضو و غیرعضو گروه با تمرکز بر ارایه محصولات و خدمات با کیفیت و ارزش برتر ، با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآوری که با کار خوب و با کیفیت موجبات رشد و تعالی جامعه را فراهم آورده و با تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی نام محصولات ایرانی را پر اعتبار و درخشنده نموده و از این طریق برای مشتری ، کارکنان ، سهامداران و جامعه ارزش آفرینی نماید .

گواهینامه ها

نمونه هایی از گواهینامه های هلدینگ مدیریت صنعت شوینده