خبر

سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم در شرکت پاکسان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان:

سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم در شرکت پاکسان برگزار شد،باهدف ارتقاء دانش کارکنان؛

باتوجه به ضرورت آموزش های شغلی و آشنایی با جدیدترین متدهای مدیریتی در سازمان‌ها، شرکت پاکسان سمینار آموزشی با عنوان مدیریت در هزاره سوم با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و رؤسای این مجموعه، شانزدهم بهمن سال جاری برگزار کرد.

در ابتدای این سمینار سیدصدرالدین حسینی رئیس هیئت مدیره پاکسان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تقارن آن با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه مطهره(س) و همچنین دستیابی به موفقیت های بزرگ در این مجموعه، به اهمیت برگزاری چنین سمینارهایی اشاره کرد و گفت: چنین دوره‌های آموزشی در تعالی سازمانی نقش حیاتی ایفا می‌کند چرا که می‌تواند دریچه‌های جدیدی از تفکر و هنر اندیشیدن را به روی ما باز نماید.

وی ضمن قدردانی از دکتر بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان به جهت برگزاری این سمینار آموزشی افزود: انتخاب چنین موضوعی به منظور برگزاری سمینار، نشان از نگاه دقیق و برنامه‌ریزی در جهت پیشرفت سازمان دارد و امید است بیش از پیش شاهد برگزاری چنین سمینارهایی باشیم.

به گزارش پاکسان نیوز، حسینی پاکسان را نامی خوش آوازه و قدیمی خواند و یادآورشد: این مجموعه مدیران و پرسنل خدوم و شایسته‌ای دارد که می‌توانند زمینه اعتلای آن را فراهم کنند و بیش از گذشته بر افتخارات آن بی‌افزایند.

شایسته سالاری مقدم بر هر امر دیگر

در بخش دیگر از این سمینار حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان نیز ضمن تبریک سالروز میلاد پر برکت راضیه مرضیه (س) و روز زن و مادر، ایام الله پر برکت دهه فجر را گرامی داشت.

مدیرعامل پاکسان در ادامه ضمن اشاره به فضای مناسب آموزشی در پاکسان گفت: حلقه مفقوده در سازمان ها توجه به آموزش و برنامه ریزی به منظور ارتقاء و به روزرسانی دانش کارکنان است و ما به این منظور برنامه های مدونی داریم که به لطف خدا گام به گام آن را اجرایی خواهیم نمود.

وی شایسته‌سالاری را بر هر امری مقدم دانست و افزود: افراد موثری در بدنه سازمان هستند که باتوجه به شایستگی خود توان حضور در بخش‌های بالاتر سازمان را دارند و باید در این حلقه قرار بگیرند.

بقائی با تاکید بر ایجاد فضایی توام با همدلی و پایبندی به مسائل اخلاقی یادآورشد: ما در دانشگاه فرمول، فرضیه و موارد تئوریک را آموزش می بینیم اما در عرصه اخلاقیات این خودمان هستیم که باید بیاموزیم.

وی صداقت را در سازمان ها عنصری لازم و ضروری دانست و افزود: بهره‌وری استوار بر صداقت می‌تواند در پیشبرد امور نقش مثبتی ایفا کند و در تسریع فرایندها موثر باشد.

بقائی بهبود عملکرد را در چابک سازی سازمان مفید دانست و جانشین پروری را به عنوان ثمره مثبت مدیریتی معرفی کرد و گفت: باید به امر جانشین پروری توجه ویژه نمود و آنرا به عنوان پایه و سرمایه‌گذاری برای آینده شرکت پاکسان پذیرفت.

مدیرعامل شرکت پاکسان به حرکت رو به جلو در این مجموعه اشاره نمود و افزود: ما به دنبال پایه گذاری اقداماتی هستیم که به‌وسیله آن پاکسان را به عنوان نگین خاص انگشتری در صنعت شوینده تبدیل کنیم چرا که این توانمندی در پرسنل این مجموعه وجود دارد و امکانات آن نیز فراهم است.

حسن بقائی در پایان سخنان خود، توجه به بهبود وضعیت معیشت کارکنان را توفیق خدا خواند و گفت: امیدوارم خداوند به همه این توفیق را عنایت کند که گره از گرفتاری های معیشتی مردم بازکنند.

در ادامه این سمینار اصغر شفیعی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی پاکسان گزارشی از اقدامات شاخص صورت گرفته در حوزه پرسنلی و رفاهی در مدت ۹ماهه حضور بقائی در این مجموعه ارائه نمود.

مدیریت در هزاره سوم

در بخش دیگر سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم ویژه معاونین، مدیران و رؤسای شرکت پاکسان، دکتر سعید شهباز مرادی دکتری مدیریت با گرایش منابع انسانی دانشگاه تهران و از اساتید بنام و برجسته این حوزه به تشریح مبانی و موضوعات اثرگذار در سطوح مختلف مدیریت پرداخت و ضمن تبیین جایگاه کشورها در هزاره دوم و علل از هم پاشیدگی کشورها در آن دوره به اتخاذ رویکردها و فاکتورهای مدیریت در هزاره سوم پرداخت.

تسلط کامل مدرس به محتوا و پیوست مطالب، مباحث ارائه شده، انتقال مفاهیم و معانی و درگیر کردن مخاطبین در مطالب ارائه شده از نقاط قوت این سمینار بود. مدعوین و میهمانان، این سمینار و محتوای آموزشی را بسیار مفید ارزیابی کردند و آن را قابل اجرا در سازمان دانستند و خواهان برگزاری مستمر چنین دوره های آموزشی شدند.

این مراسم به همت واحد روابط عمومی و منابع انسانی شرکت پاکسان در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

بقایی،مدیر عامل پاکسان
حسینی ،رئیس هیئت مدیره پاکسان

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *