خبر

هدف هولدینگ شوینده تلاش برای جهش تولید است


امیر علی نعمت الهی مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده در سخنانی در آیین رو نمایی از محصولات جدید گلتاش با بیان این که همه تلاش ما در هلدینگ شوینده این است که در جهت جهش تولیدو صادرات و کاهش وارادات گام برداریم و حتی در سال آینده نیز این استراتژی را در دستور کار خود داریم، گفت: ما علاوه بر  این که بحث برندینگ و تبلیغات را در برنامه خود قرار داده‌ایم، در کنارآن به مسئولیت های اجتماعی نیز نگاه ویژه ای داریم.

نعمت الهی افزود: از همه همکاران ساعی خود در هلدینگ صنعت شوینده برای تلاش بی وقفه در عرصه کار و تولید و همچنین از شرکت به پخش که همواره در بخش فروش یار و یاور ما بوده اند تشکر می کنم.

توفیق افشارنژاد مدیرعامل شرکت گلتاش نیز اقدامات حاضر را در راستای لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید اعلام کرد و افزود: همه شرکت های گروه به ویژه پاکسان و به پخش در موفقیت امروز شرکت گلتاش دخیل هستند و در سال مالی ۲۰۲۰ زحمات بسیاری را متحمل شدند.

وی ضمن ارایه گزارشی از عملکرد و تولیدات این شرکت در سال مالی ،۲۰۲۰ از تلاش و پشتکار شبانه روزی پرسنل حود قدردانی کرد و گفت : بی شک این موفقیت را مرهون توجه ،همراهی و همدلی گروه توسعه صنایع بهشهر هستیم.

گفتنی است در این مراسم :

  • قبل از رونمایی از محصولات جدید گلتاش، از سردیس و هم چنین پیمان نامه خانواده بزرگ توسعه ملی با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رو نمایی شد.
  • به همین مناسبت سالن فرهنگی ورزشی شرکت گلتاش نیز به نام حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.
  • در جریان برگزاری این مراسم با اهدای لوح تقدیر و دسته گل از اقدامات موثر و تلاش های هفت تن از معاونین شرکت گلتاش قدردانی شد.
  • حسین معین زاد معاون معاون برنامه ریزی و توسعه وبشهر در سخنانی به اهمیت موضوع برندینگ در شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر پرداخت.

بهروز پورمحمدی مدیرعامل شرکت پخش به عنوان یکی از مدیران پیشکسوت گروه به پاس خدمات ارزشمند خود لوح تقدیری دریافت کرد.

یاراحمدی معاون بازاریابی، برندینگ و فروش شرکت گلتاش و شرافت پور مدیربازاریابی این شرکت در پایان مراسم به معرفی محصولات رو نمایی شده و ارایه گزارشی از روند تولید این محصولات پرداختند.

به دلیل همزمانی این رویداد با روز درختکاری چند اصله درخت نیز توسط مدیران عامل وبانک و وبشهر در محل کارخانه گلتاش کاشته شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *