خبر

اولویت مدیریت صنعت شوینده «جهش تولید» است نه ارتقای تولید

امیرعلی نعمت اللهی مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده صبح امروز با حضور در محل شرکت پاکسان ضمن بازدید از خط تولید، با مدیران شرکت پاکسان و همچنین اعضای هیئت مدیره دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت صنعت شوینده، نعمت الهی صبح امروز جهت دیدار و گفت و گو با مدیران شرکت پاکسان در محل این کارخانه حاضر شد.

در ابتدای این بازدید بقایی مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن خیر مقدم به نعمت الهی و تشکر از او بابت بازدید از این کارخانه به بیان نقطه نظرات خود پرداخت.

بقایی در ادامه درخصوص مقدار فروش پاکسان اظهار داشت که این شرکت در سه ماه پایانی ۲۰۲۰موفق به شکستن رکورد فروش، تولید و صادرات شده است که در بخش صادرات پاکسان به دلیل رکورد شکنی موفق به کسب لوح زرین شده است.

در ادامه این جلسه گلچین قایم مقام مدیرعامل شرکت پاکسان در نطقی کوتاه به برخی ایرادات و دستاوردهای شرکت پاکسان اشاره کرد. گلچین در اظهارت خود پیشنهاد گسترش حیطه فعالیت شرکت پاکسان با راه اندازی پاکسان صنعتی را داد و اظهار داشت که پاکسان با ورود به بازار پایه و صنعتی پیش از آنکه مواد اولیه تبدیل به محصول نهایی شوند، میتواند در بازار صنعتی نیز عرض اندام کند.

قایم مقام مدیرعامل شرکت پاکسان همچنین از راه اندازی گمرک پاکسان در احمدآباد مستوفی در آینده نزدیک خبر داد. هرچند به گفته گلچین این گمرک اکنون فعال است اما کاستی هایی وجود دارد که بزودی پس از رفع این اشکالات طی برنامه‌ای رسمی با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده آیین افتتاحیه این گمرک اختصاصی برگزار خواهد شد.

در ادامه شفیعی معاون مالی و منابع انسانی پاکسان نیز گزارشی از فعالیت های اداره تحت امر خود ارایه کرد. در این گزارش به نوسازی ناوگان حمل و نقل پرسنل پاکسان و همچنین گسترش خدمات رفاهی از جمله اعطای وام به تمامی پرسنل شاغل در شرکت پاکسان اشاره شد.

گلشن معاون بازاریابی و فروش پاکسان دیگر سخنران این جلسه بود. دکتر گلشن با ارایه آمار از اقدامات انجام شده معاونت خود، خبر از افزایش صادرات پاکسان از ۳۱/۵۰۰تن به ۵۰هزار تن در آینده نزدیک داد.

در پایان این جلسه امیرعلی نعمت الهی مدیر عامل شرکت مدیریت صنعت شوینده ضمن تشکر از پیشنهاد های مطرح شده در جلسه از اقدامات صورت گرفته توسط تیم مدیریت پاکسان تشکر و قدردانی کرد.

نعمت الهی در ادامه به اسم سال که توسط مقام معظم رهبری به عنوان «جهش تولید» انتخاب شده اشاره کرد و گفت: هدف اصلی ما در صنعت شوینده کشور آن است که در بخش تولید جهش داشته باشیم. جهش با ارتقاء متفاوت است و به عقیده من به دلیل همین تفاوت مهم رهبر معظم انقلاب تعمدا از واژه جهش برای موضوع تولید استفاده کرده‌اند.

نعمت الهی افزود: در همین راستا یک شورایی بنام «شورای جهش کمی و کیفی» در مدیریت صنعت شوینده ایجاد شده است که این شورا وظیفه همراهی، تصمیم گیری و رفع موانع تحقق شعار جهش تولید را عهده دار هستند و امیدوارم بتوانیم با کمک شرکت های تابعه شعار سال را محقق کنیم.

پس از پایان جلسه، امیر علی نعمت الهی از خط تولید و انبارهای کارخانه پاکسان دیدار و با کارمندان این شرکت گفت و گو کرد.

در حاشیه این بازدید کاتر جدید صابون شرکت پاکسان توسط مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده افتتاح شد. همچنین نعمت الهی با موسی سلامت کارمند پیشین و جانباز شرکت پاکسان که سال‌هاست به عنوان هوادار پرسپولیس شناخته میشود، دیدار کرد.

https://aparat.com/v/sS4my                لینک تماشای ویدیوی بازدید در آپارات

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *